درباره ما

درباره مجتمع چاپ گلها

 

مجتمع چاپ و بسته‌بندی گلها از سال ۱۳۷۹ آغاز به فعالیت نموده و طی سالهای متمادی با نصب تجهیزات و دستگاه‌های جدید و بروزرسانی قسمت‌های مختلف چاپخانه، شاهد تحول روزافزون آن بوده‌ایم.
تحولی که در پرتو برنامه‌ریزی، مدیریت، تلاش و پیگیری شبانه‌روزی، در مدت زمانی کوتاه به وقوع پیوسته و چاپخانه گلها را در زمره بزرگترین و مجهزترین واحدهای خصوصی لیتوگرافی، چاپ، صحافی و بسته‌بندی استان قم درآورده است.

این مجموعه تاکنون صدها میلیون جلد کتاب و مجله را با کیفیت بالا چاپ و صحافی و همچنین میلیون‌ها عدد جعبه بسته‌بندی (صنعتی،دارویی و بهداشتی) مورد نیاز صنایع مختلف را تولید کرده است.

این واحد تمامی سفارشات (اعم از کاتالوگ، بروشور، جعبه، لیبل، پوستر، کتاب، مجله، نشریه و …) را با مراعات قوانین، از مشتریان پذیرفته و حین انجام سفارش، بر کیفیت مراحل مختلف آن نظارت دقیق دارد.

سفارشاتی که توسط مشتریان به این مجموعه سپرده میشود، نخست مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند و پس از دریافت مشخصات سفارش از سفارش دهنده و شنیدن نقطه نظرات و خواسته‌های ایشان، پذیرفته میشوند و پس از این مرحله اگر اثر ارسالی نیاز به اصلاح فایل، صفحه‌آرایی و اجرا داشته باشد، نیروهای زبده و متخصص در واحد مربوطه در نهایت دقت آن را انجام می‌دهند و فایل نهایی بعد از تایید سفارش دهنده برای چاپ به چاپخانه ارسال میشود.

خداوند بزرگ را شاکریم که افتخار نصب اولین پلیت‌ستر در بخش پیش از چاپ، اولین دستگاه چاپ افست فول‌اتوماتیک چهاررنگ CD و همچنین اولین دستگاه تمام‌اتومات سلفون‌کشی حرارتی در بخش پس از چاپ را داشته‌ایم. علاوه بر این، این مجموعه افتخار دریافت رتبه برتر در جشنواره های متعدد چاپ استان قم را کسب نموده است.

ما برای خدمت به فرهنگ و صنعت متعالی این کشور کمر همت بسته‌ایم و هر روز در اندیشه کیفیت بهتر و تحول و نوآوری در عرصه چاپ و نشر و بسته‌بندی هستیم.

اکنون لازم میدانیم از عزیزانی که سالیان سال ما را همراهی کردند، تشکر کنیم و نیز زحمات و تلاش‌های پرسنل فعال، متخصص و متعهد خود در واحدها و بخش‌های گوناگون مجتمع چاپ و بسته‌بندی گلها را ارج نهاده و برای آن عزیزان از خداوند متعال آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

از آنجا که انتقادات شما عزیزان همیشه موجب پیشرفت ما بوده است، همچنان انتظار داریم با نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خویش ما را در پیمودن پله‌های ترقی یاری نمایید.

پیشنهاد میکنیم این صفحات را هم ببینید: تماس با ما – وبلاگ