روش ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش

پروژه‌های چاپی نیز همانند سایر پروژه‌های تولیدی با مرحله تصمیم‌گیری مشتری آغاز و با مرحله تحویل محصول توسط چاپخانه به مشتری پایان میپذیرند.
مجتمع چاپ و بسته‌بندی گلها همواره تلاش کرده است تا با مشاوره پیش از چاپ مشتری را در انتخاب ویژگی‌های محصول درخواستی‌اش یاری نموده و مراحل چاپ و پس از چاپ را با بالاترین کیفیت به انجام برساند.
مراحلی که برای چاپ یک محصول از صفر تا صد اتفاق می‌افتند به شرح زیر میباشند.

مرحله تصمیم‌گیری

در مرحله تصمیم‌گیری مشتری بایستی تصمیم بگیرد که کدام یک از محصولات موجود پاسخگوی نیازهای وی به صورت کامل خواهد بود.
ازجمله ویژگی‌هایی که بایستی برای هر محصول چاپی مشخص شده باشد عبارتند از:

  • تیراژ: تیراژ همان تعداد محصولی است که بایستی چاپ شود. در چاپ افست با بالا رفتن تیراژ هزینه سرشکن شده و قیمت تمام شده هر یک عدد از محصول کاهش می‌یابد. حداقل تیراژ برای چاپ هر محصول متفاوت بوده و بهتر است در این رابطه از مشاورین ما درخواست راهنمایی نمایید.
  • سایز محصول: سایزهای استاندارد هر محصول در صفحه مرتبط با آن درج شده است. علاوه بر این در چاپ افست به صورت شیت اختصاصی میتوان از هر سایز دلخواه که در سایزهای استاندارد کاغذ جا بگیرد استفاده کرد.
  • نوع کاغذ چاپ: معمولا هر محصول به نوع خاصی از کاغذ چاپ نیازمند است. نوع و گراماژ کاغذ نیز بایستی توسط مشتری تعیین گردد. توضیحاتی در رابطه با انواع کاغذهای متداول برای چاپ هر نوع محصول در صفحه مرتبط با آن محصول درج شده است.
  • خدمات پس از چاپ: با توجه به نوع محصول، معمولا پس از چاپ عملیات دیگری نیز روی آن انجام میشود تا نتیجه نهایی مطلوب حاصل گردد. برای مثال بروشورها و کارت های ویزیت پس از چاپ پوشش سلفون میخورند. یا کاتالوگ‌ها و کتاب‌ها صحافی میشوند. انتخاب خدمات پس از چاپ با سلیقه خود مشتری و پیشنهادات متخصصین چاپ انجام میشود. لیست خدمات پس از چاپ برای هر محصول در صفحه مرتبط با خود محصول درج شده است.

مرحله طراحی

پس از انتخاب نوع و ویژگی‌های چاپی محصول بایستی طراحی آن صورت بگیرد. طراحی معمولا توسط طراحان حرفه‌ای با نرم‌افزارهای مرتبط مانند فتوشاپ انجام میشود. در برخی موارد نیز میتوان از قالب‌های آماده و جایگذاری محتوا در قالب‌ها استفاده کرد. به‌هر‌حال پیش از طراحی نکات مرتبط با طراحی را مطالعه فرمایید.
در صورتی که میخواهید طراحی توسط گروه طراحی مجتمع گلها صورت بگیرد بایستی با شماره تلفن‌های ثبت شده در سایت تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

مرحله ثبت سفارش

در این مرحله بایستی مشخصات سفارش خود را به‌طور دقیق و کامل برای شماره تلگرامی یا ایمیل ما ارسال کرده و سپس با شماره ثبت سفارشات تماس حاصل فرمایید.

شماره تلگرامی: ۰۹۳۰۶۸۱۷۵۰۰
شماره ثبت سفارشات: ۰۲۵۳۲۹۰۷۴۷۴

هزینه محصول مورد نظر شما با توجه به نوسانات قیمت کاغذ، بروز محاسبه شده و به صورت پیش فاکتور برایتان ارسال خواهد شد.

مرحله چاپ و آماده‌سازی

در این مرحله فایل ارسالی شما به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار میگیرد و اصلاحات لازم جهت کسب بهترین نتیجه چاپی با هماهنگی خود مشتری انجام میشود. سپس فایل به بخش لیتوگرافی رفته و زینک‌ها آماده میشوند و برای چاپ به چاپخانه ارسال میگردند. پس از انجام عملیات چاپ در صورت نیاز به انجام خدمات پس از چاپ محصول به بخش‌های مورد نظر ارسال میشود.
زمان پروسه چاپ و آماده‌سازی محصول با توجه به تعداد مراحل و تیراژ کار متفاوت بوده ولی تلاش ما در جهت کوتاه‌تر کردن زمان انجام عملیات و تحویل هرچه سریعتر محصول است.

مرحله تحویل محصول به مشتری

مشتری میتواند برای دریافت محصول نهایی خود به چاپخانه مراجعه کرده و یا آدرس خود را برای دریافت محصول به کادر مربوطه اطلاع دهد. سفارشات شهرستان‌ها توسط باربری به شهرستان مورد نظر ارسال میشوند.

پیشنهاد میکنیم این صفحات را هم ببینید: راهنمای طراحیچاپ افست